CONTACT

Home > Contact

Vanzari directe

Cristian Pirvu
0745.613.661
cristian.pirvu@vegaprod.ro

Stefan Costea
0731.841.835
stefan.costea@vegaprod.ro

Emil Preda
0760.273.174
emil.preda@vegaprod.ro

Daniel Victor
0766.352.424
victor.daniel@vegaprod.ro

Office

Ofertare
0745.613.661
office@vegaprod.ro

Sesizari
0745.613.661
sesizari@vegaprod.ro

Vega Prod Sistem S.R.L.

CUI: RO 27665421

Nr. Reg: J40/10623/2010

Sediu

Soseaua Berceni, nr 96, Turn A,
Etaj 13, sector 4, Bucuresti,
Incinta Monaco Towers

Cont bancar
RO44 RZBR 0000 0600 1887 0369

0760.273.174
0745.613.661

office@vegaprod.ro

Soseaua Berceni, nr 96, Turn A, Etaj 13,
sector 4, Bucuresti, Incinta Monaco Towers

Formular de contact

Raspuns garantat in maxim 24 de ore* pentru clientii cu contract de service si 48 de ore* pentru cei fara contract.

Adauga fisier

Harta localizare